Wyjazd Nurkowy Chorwacja VISZapraszamy na CZERWCÓWKĘ do Chorwacji!
-------------------------------------------
Wyprawa nurkowa na Vis - Chorwacja
15 - 22.06.2019
WOLNYCH MIEJSC: 2
Szczegóły wyprawy: http://bit.ly/2HnVGsy
-------------------------------------------

Osoba nurkująca (noclegi, nurkowanie, wyżywienie) 2522 PLN
Osoba nienurkująca (noclegi, wyżywienie) 1418 PLN
Dopłata do pokoju jednoosobowego 353 PLN

Na sam początek lata przygotowaliśmy dla naszych nurków wyjątkową podróż w śródziemnomorskim klimacie na dalmacką wyspę Vis. Bogaty program wyprawy da Wam możliwość zanurkowania w najlepszych miejscach nurkowych, które oferuje ta wspaniała wyspa.

Będziecie mieli okazję spróbowania różnorodnych nurkowań od nurkowania na ścianach porośniętych koralowcami po nurkowania na wrakach oraz poszukać najmniejszych i najbardziej uroczych mieszkańców dna morskiego. To wszystko podczas jednej wyprawy, dostępnej dla każdego. 

Okolice wysp Vis i Biševo oferują blisko 25 wspaniałych miejsc nurkowych w krystalicznie czystej wodzie zarówno dla początkujących jak i doświadczonych nurków. 

Zanurkujemy także w grotach wyspy Biševo by podziwiać wspaniałą grę świateł. Warto wspomnieć, że atrakcje te dostępne są także dla osób, które nie nurkują (codziennie lub prawie codziennie wcześnie rano z portu Komižy organizowane są do grot wycieczki łódkami). Trzy groty – Niebieska, Zielona oraz Grota Monk Seal’ gwarantują niezapomniane przeżycia. Kolejnym punktem programu będzie nurkowanie wrakowe. Polecić tu można nurkowania na wrakach amerykańskiego bombowca oraz greckiego statku Vassilios T, na którym zachowały się jeszcze przedmioty codziennego użytku. Wrak Vassilios T daje możliwość penetracji także początkującym nurkom. Ponadto w okolicy podziwiać można florę i faunę kolorowych raf (ryby, gorgonie, korale, ośmiornice, mątwy, gąbki, krewetki i algi).

Nurkowanie to nie jedyny powód kierunku naszej wyprawy. Vis to wyspa, na której czas jakby się zatrzymał – mieszkańcy od wieków zajmują się rolnictwem i rybołówstwem, a wspaniale zachowana śródziemnomorska przyroda cieszy i koi zmysły. Pełne urokliwych kamiennych zabudowań i wąskich uliczek miasteczko Komiža to prawdziwie śródziemnomorska perełka.

ZAKWATEROWANIE
Hotel Biševo znajduje się w niewielkim rybackim miasteczku Komiža na wyspie Vis. Położony jest malowniczo w otoczeniu sosnowego lasu, a jednocześnie w ciągu 5 minut dojść można do samego serca miasteczka. Hotel posiada własną piękną plażę.


NURKOWANIE
Baza położona jest w bliskim sąsiedztwie hotelu, przy ślicznej kamienistej plaży i jest jednym z najlepszych centrów w tej okolicy.

KURSY NURKOWE
Opieka polskiego instruktora nurkowania pozwoli na zrobienie kursów technicznych oraz dokończenie rozpoczętych szkoleń. Nasza propozycja to kursy: Sidemount Diver PADI, Wrack Diver oraz Advanced Nitrox Diver.

Aby na bieżąco być informowanym o naszej ofercie zapisz się na newsletter