Nasz zespół - Centrum nurkowe

Patryk Czesny

  • Marek Sadowski
  • Marcin Sadowski
  • Maciek Laszczyk
  • Łukasz Ciesielski

Nasz specjalista od Public Relations. Klienci uwielbiają jego pełne humoru opowieści z kolejnych wypadów. Jest instruktorem nurkowania, prowadzi sklep nurkowy oraz centrum nurkowe Seaquest.To głównie jego autorstwa fotografie, wzbogacają nasze oferty imprez nurkowych. Praktycznie każdy weekend spędza nurkując w polskich jeziorach wraz z pozostałymi zarażonymi przez niego nurkami. Świeżo upieczony tatuś, smakosz wszystkiego – zamawia najsmaczniejsze pizze komponując je według własnej inwencji. To on wyznacza nowe kierunki naszych podwodnych przygód. Złota rączka.

więcej

Zaczął nurkować gdy skończył 9 lat, od tamtej pory nurkowanie jest dla Niego całym życiem. Po ukończeniu 18 lat uzyskał pierwszy zawodowy stopień Padi DiveMaster. Szybko wspinał się po szczeblach drabiny zawodowej zostając po roku Instruktorem nurkowania OWSI. Dziś już jako IDC STAFF PADI #640279 / FULL TMX Instruktor IANTD #8446  uczy nurkowań rekreacyjnych, zaawansowanych oraz zawodowych. Miłością do tego sportu potrafi zarazić wszystkich, bo nurkowanie to Jego PASJA. 

więcej

Przygodę z nurkowaniem zaczął w 2011 roku mając 15 lat. Od pierwszego oddechu pod wodą wiedział, że odkrył swój lepszy świat. Uczucia, które towarzyszyły mu podczas pierwszego nurkowania nie zmieniły się do dziś.

Nurkowanie stało się lekiem na wszystko i najlepszym sposobem spędzania wolnego czasu.
To co kręci Maćka pod wodą najbardziej, to zasady które różnią się od tych na powierzchni. Słowa przestają mieć znaczenie, a jedyna potrzeba to wzięcie kolejnego wdechu. Przez te kilka lat przygody z nurkowaniem wykonał najróżniejsze nurkowania.

Eksplorował miejsca takie jak piękne lazurowe wody świata, ale również bardziej wymagające wody Bałtyku. Te doświadczenia pozwalają mu zachować spokój w pracy instruktora nurkowania, a co ciekawe jest również instruktorem pierwszej pomocy przedmedycznej EFR.

To co kocha najbardziej to nurkowania wrakowe. Świadomość głębokości w miejscu,
z którego nie ma prostej drogi wyjścia, trudnych warunkach i zimnej wodzie daje mu sporo satysfakcji. Myśl, że w pomieszczeniach które właśnie eksploruje stali kiedyś ludzie, zatyka dech w piersiach.

Aby na bieżąco być informowanym o naszej ofercie zapisz się na newsletter