Nasz zespół - Centrum nurkowe

  • Marek Sadowski
  • Bartosz Cieślak
  • Marcin Sadowski

Nasz specjalista od Public Relations. Klienci uwielbiają jego pełne humoru opowieści z kolejnych wypadów. Jest instruktorem nurkowania, prowadzi sklep nurkowy oraz centrum nurkowe Seaquest.To głównie jego autorstwa fotografie, wzbogacają nasze oferty imprez nurkowych. Praktycznie każdy weekend spędza nurkując w polskich jeziorach wraz z pozostałymi zarażonymi przez niego nurkami. Świeżo upieczony tatuś, smakosz wszystkiego – zamawia najsmaczniejsze pizze komponując je według własnej inwencji. To on wyznacza nowe kierunki naszych podwodnych przygód. Złota rączka.

więcej

Nurkuje od wielu lat, zwiedzając przy tym najbardziej egzotyczne zakątki świata. Jest zakochany w Indonezji dlatego często tam wraca. Organizuje wyprawy nurkowe od 2000 roku. Chętnie poznaje nowe kultury oraz lokalne napoje i specjały kuchni. Specjalizuje się w fotografii podwodnej – uwielbia wyszukiwanie małych stworzeń. W kraju planuje kolejne wypady eksploracyjne po Azji. Każdą wolną chwilę spędza na rowerze lub spływie kajakowym. Jest autorem wielu artykułów w krajowych miesięcznikach podróżniczych oraz nurkowych.

więcej

Zaczął nurkować gdy skończył 9 lat, od tamtej pory nurkowanie jest dla Niego całym życiem. Po ukończeniu 18 lat uzyskał pierwszy zawodowy stopień Padi DiveMaster. Szybko wspinał się po szczeblach drabiny zawodowej zostając po roku Instruktorem nurkowania OWSI. Dziś już jako IDC STAFF PADI #640279 / FULL TMX Instruktor IANTD #8446  uczy nurkowań rekreacyjnych, zaawansowanych oraz zawodowych. Miłością do tego sportu potrafi zarazić wszystkich, bo nurkowanie to Jego PASJA. 

więcej

Aby na bieżąco być informowanym o naszej ofercie zapisz się na newsletter