Majówka w Egipcie - Dahab :: Polska grupa ::

« Wróć do listy promocji

Zapraszamy na nurkowanie do złotego Dahabu, miasteczka, które zachowało swój egzotyczny charakter. Piaszczyste wybrzeże zatoki porośnięte jest powyginanymi palmami, których kontur widać na tle żółto-czerwonych gór. Pomiędzy palmami znajdują się niskie, białe budynki hotelików i barwne sklepiki. Po całym dniu nurkowania zrelaksujecie się w jednej z arabskich restauracji, których na plaży jest całe mnóstwo.

Nurkowanie w Dahabie to przede wszystkim nurkowanie z brzegu. Odnajdziecie tu niezwykle atrakcyjne podwodne kaniony i przepaście w koralowych platformach (Canyon i Blue Hole). Można spotkać tu większe ryby, takie jak barakudy, a nawet rekiny, ogromne żółwie, a także lasy gorgonii z setkami wachlarzy.
Rafy Ras Abu Gallum czy Gabr El Bint niedostępne są dla samochodów, z Dahabu organizuje się do nich wyprawy łodzią lub na wielbłądach.
Noclegi planujemy w hotelu Planet Oasis. Nurkujemy z polską bazą nurkową w Dahabie - Planet Divers. Każdy nurek otrzymuje pakiet 5 dni nurkowych po 2 nury dziennie z brzegu (butla, balast, przewodnik).

Cena: 4950 PLN* 
Cena zawiera: przelot charterowy, 7 noclegów w pokojach dwuosobowych, śniadania, transfery lotniskowe, pakiet 10 nurkowań z brzegu (butle 12L z powietrzem lub Nitrox 32 / 28, pas i balast, przewodnika, transport z/do hotelu w Dahab i na miejsce nurkowe), opieke polskiego instruktora nurkowania przy grupie min. 9 uczestników.
 
Cena nie zawiera: wizy egipskiej 25 USD, bilet wstępu do Blue Hole 10 euro, Bilet wstępne na miejsca nurkowe South (Caves, Um Sid i inne) 1 euro, wypożyczenia sprzętu nurkowego, wyżywienia innego niż wymienione, dodatkowe ubezpieczenie nurkowe 8 euro.
 

*Cena orientacyjna, może ulec zmianie ze względu na kurs Euro.

dahab2024.pdf

Aby na bieżąco być informowanym o naszej ofercie zapisz się na newsletter