Nitrox

nitrox.pdf
  • Opis kursu
  • Cena kursu
  • Minimalne wymagania
  • Przebieg kursu
  • Czas trwania
  • Kontynuuj naukę

Dzięki zastosowaniu mieszanek powietrznych wzbogaconych w tlen będziesz mógł rozszerzyć swoje limity bezdekompresyjne. Oznacza to więcej czasu spędzonego pod wodą. Na przykład jeśli nurkujesz na 15 metrów na powietrzu twój bezdekompresyjny limit wynosi 80 minut. Ale kiedy zanurkujesz z użyciem EANx36 będziesz mógł przebywać 220 minut bez konieczności dekompresji czyli o 140 minut więcej! Co więcej jest to jedyny kurs, który umożliwia studentowi odbywać inny kurs jednocześnie. Innymi słowy student zapisany na kurs PADI Advanced Open Water Diver może odbywać kurs PADI Enriched AirDiver w tym samym czasie.

Kurs Standard (grupa 4-8 osób) 400,- PLN

Kurs VIP (indywidualne) 550,- PLN

 

Cena nie zawiera opłaty za certyfikat: 200 PLN

Warunkiem uczestnictwa w kursie jest spełnienie następujących warunków:

  • Ukończony kurs PADI Open Water (lub odpowiedni jemu certyfikat innej organizacji)
  • Minimalny wiek: 15 lat

Możesz przystąpić do kursu wybierając jedną z opcji:

Opcja 1: Czwarte nurkowanie na kursie Open Water Diver

Opcja 2: Wybrana specjalizacja na kursie Advanced Open Water Diver

Opcja 3: Nurkuj dzisiaj (Enriched Air). Specjalizacja dostępna po kursie OWD lub odpowiednim

W zakres kursu PADI Enriched Air Diver wchodzi przygotowanie teoretyczne i praktyczne do nurkowań na wzbogaconych w tlen mieszankach powietrznych.

Kurs nitroksowy to zdecydowanie bardziej teoria oraz planowanie nurkowań niż samo nurkowanie. Pod wodą nie ma żadnych specyficznych ćwiczeń dlatego teoretycznie specjalizację nitroksową można zrobić bez nurkowania. Nurkowania nitroksowe są idealną okazją do rozwijania umiejętności związanych z pływalnością, technikami pływania i nawigacją. Nitroks robią najczęściej ci nurkowie którzy chcą zrobić krok dalej i pogłębić swoją wiedzę i umiejętności. Dlatego podczas kursu nitroksowego staramy się uczyć więcej niż jest w samym programie kursu. Więcej np. o chorobie dekompresyjnej, planowaniu głębokich i płytkich przystanków bezpieczeństwa czy podstawach zatrucia tlenowego. Dlatego nurkowie podczas kursu nitroksowego mogą pogłębiać swoją wiedzę na podstawie wybranych przez nas artykułów czy innych dodatkowych materiałów. Kurs nitroksowy otwiera drzwi teorii nurkowej. 

Rekomendowany czas trwania kursu wynosi 12 godzin. 

Już dzisiaj zapisz sie na kurs AOWD a pełni wykorzystasz wiedzę o gazach .....

gazem na AOWD :)

kontakt-btn.pngInstruktor Marcin Sadowski - 510 919 826
zapisz-btn.png Zapisz się

 

Aby na bieżąco być informowanym o naszej ofercie zapisz się na newsletter