Lista specjalizacji

Poniżej przedstawiamy pełną listę specjalizacji, z których mogą Państwo skorzystać. Zapraszamy do zapoznania się z każdą z nich.

Myślałeś o zmianie konfiguracji sprzętowej, masz problemy z trymem, chciałbyś nauczyć się pływać techniką Frogkick, Backkick a może fascynują Cię nurkowania wrakowe, jaskiniowe ? Na te i wiele innych pytań odpowiedz jest jedna Kurs Padi Sidemount !

czytaj więcej

Dzięki zastosowaniu mieszanek powietrznych wzbogaconych w tlen będziesz mógł rozszerzyć swoje limity bezdekompresyjne. Oznacza to więcej czasu spędzonego pod wodą. Na przykład jeśli nurkujesz na 15 metrów na powietrzu twój bezdekompresyjny limit wynosi 80 minut. Ale kiedy zanurkujesz z użyciem EANx36 będziesz mógł przebywać 220 minut bez konieczności dekompresji czyli o 140 minut więcej!

czytaj więcej

Deep Diver czyli nurkowanie głębokie to kurs po którym będziesz umiał przeprowadzić nurkowanie do 40 metrów maksymalnej granicy nurkowań rekreacyjnych.
Poznasz techniki takich nurkowań, procedury planowania oraz zapoznasz się z potęcjalnymi problemami które można spotkać na takich głębokościach.

czytaj więcej

Jeżeli chcesz poznać spektakularne życie podwodne i nurkować tam gdzie temperatura wody waha się od 15 stopni i niżej, będziesz potrzebował suchego skafandra. Pozwoli on zachować komfort termiczny w ekstremalnych warunkach.

czytaj więcej

Podczas realizacji programu nauczysz się technik potrzebnych, aby bezpiecznie nurkować ze skuterem podwodnym. Program obejmujeplanowanie i organizację nurkowania, techniki i procedury nurkowania ze skuterem podwodnym, przedstawia ryzyko takiego nurkowania oraz uczy technik i procedur ograniczania tego ryzyka oraz unikania niebezpieczeństw.

czytaj więcej

Fotografia Podwodna Centrum nurkowe Seaquest jako jedyne w Polsce specjalizuje się w fotografii podwodnej. Prowadzimy kursy oraz sprzedaż obudów, lamp i innych akcesoriów do fotografii podwodnej. Zapoznaj się z ofertą Fotografiapodwodna.pl

czytaj więcej

Terminem nurkowanie nocne określane jest każde nurkowanie wykonane po zachodzi słońca i przed jego wschodem. Nurkowanie w nocy posiada zupełnie inny charakter niż nurkowanie w dzień, co stawia przed nurkiem dużo większe wymagania względem jego umiejętności i wiedzy. 

czytaj więcej

Jeśli pasjonują cię ekstremalne nurkowania, zdobywanie przestrzeni niedostępnych dla wszystkich, chcesz przeżyć przygodę, fascynuje cię przyroda wód zimnych ten kurs jest właśnie dla ciebie.

czytaj więcej

Dzięki szkoleniu PADI Specjalizacji Nurkowania na Wrakach zdobędziesz wiedzę potrzebną do zaplanowania bezpiecznego nurkowania na wrakach. Wiedza i umiejętności, które wyniesiesz z kursu pozwolą Ci mądrze planować i realizować nurkowania na wrakach.

czytaj więcej

Celem kursu specjalistycznego PADI Doskonała pływalność zerowa jest zapoznanie nurków z umiejętnościami, wiedzą, planowaniem, organizowaniem, technikami, problemami, oraz przyjemnością nurkowania. Kurs specjalistyczny PADI Doskonała pływalność zerowa jest bezpiecznym, prowadzonym pod okiem Instruktora wprowadzeniem w ten rodzaj nurkowania. 

czytaj więcej

Aware Fish Identification (Identyfikacja Ryb) - Kurs Specjalistyczny AWARE

Podczas kursu studenci uczą się identyfikowania i rozpoznawania poszczególnych gatunków ryb i innych stworzeń.

czytaj więcej

Nurkowanie jaskiniowe 1 stopień - Cavern Diver PADI Course
Są osoby które w jaskiniach jak w kobietach zakochają się od
pierwszego spojrzenia - my instruktorzy Seaquest się zakochaliśmy.....
Jaskinie otwory w ziemi, zawsze tajemnicze zawsze nieprzewidywalne -
zapraszamy was do odkrywania wspaniałych tajemnic być może to wy
odkryjecie niepoznaną jaskinie i wasze nazwisko będzie wpisane w karty
historii -Meksyku , Francji ...

czytaj więcej

Aby na bieżąco być informowanym o naszej ofercie zapisz się na newsletter