Eventy Firmowe

Seaquest Event

Witamy w Seaquest-Event i zapraszamy do naszego świata, w którym zawsze świeci słońce !

To co nas wyróżnia to pozytywna energia płynąca od każdego instruktora, który robi w życiu to co kocha.

Nie organizujemy lotów balonem, karaoke czy kabaretów, bo na tym się nie znamy. Na naszych szkoleniach zarazimy Was pasją do nurkowania, bo nurkowanie to całe nasze życie.

Gwarantujemy świetną zabawę oraz nieziemskie doznania towarzyszące nieważkości pod wodą.

Każde szkolenie prowadzone jest przez doświadczoną kadrę instruktorską PADI, która jest największą organizacją nurkową na świecie.

Na koniec szkolenia każdy uczestnik otrzyma międzynarodowy certyfikat ukończenia kursu PADI Open Water Diver, który pozwoli mu na nurkowanie na całym świecie do głębokości 18m.

Całe szkolenie zostanie uwiecznione na kamerach, więc otrzymają Państwo film oraz całą masę zdjęć, które pozwolą uatrakcyjnić profile facebookowe.

Wszyscy instruktorzy w naszym zespole posiadają  profesjonalne ubezpieczenie dla instruktorów w Divers Alert Network od Odpowiedzialności Cywilnej. Uczestnikom nurkowania możemy zaproponować dodatkowe ubezpieczenie od sportów wysokiego ryzyka.

Każde szkolenie wyceniamy indywidualnie. Aby móc zaoferować najlepsze parametry oferty potrzebna będzie informacja o liczbie osób oraz preferowanym miejscu organizacji kursu.

Kursy Pierwszej Pomocy

Zajmujemy się również szkoleniami z pierwszej pomocy przedmedycznej, bo wiemy jak ważna jest umiejętność pomagania innym dorosłym, dzieciom oraz niemowlakom.

Ze statystyk wiemy, że najczęściej pomagamy swoim bliskim, więc warto posiadać umiejętności które pozwolą na fachowe udzielenie pomocy.

Szkolenie prowadzone jest według wytycznych Międzynarodowej Rady Resuscytacji w programie Emergency First Response. Kończąc takie szkolenie uczestnicy otrzymują certyfikat ukończenia kursy EFR, niezbędną wiedzę i umiejętności oraz wszystkie materiały szkoleniowe.

Sprawdź nas i przekonaj się jak mogą wyglądać szkolenia, na których nikt nie ziewa z nudy a uczestnicy myślą o tym jak właśnie zmieniło się ich życie. 

Event

Jeśli masz jakieś pytania bądź wątpliwości - Zadzwoń!

+48 510 919 826

Aby na bieżąco być informowanym o naszej ofercie zapisz się na newsletter