Kurs Pierwsza Pomoc w Łodzi

« Wróć do listy promocji

Każdego dnia ktoś potrzebuje pomocy. Ze statystyk wiemy, że najczęściej pomagamy swoim bliskim. Twoja szybka pomoc może uratować życie, bądź podtrzymać przy życiu nim zjawi się pogotowie. Wiedza, którą zdobędziesz na kursie jest niezastąpiona w codziennym życiu.

Co to jest EFR?
Jest to rozszerzony kurs nauki udzielania pierwszej oraz dodatkowej pomocy, (Emergency First Response – Care for Children + AED) wg uznanych na całym śiwecie standardów.

Po kursie EFR otrzymujesz to co najważniejsze - umiejętność udzielania pierwszej pomocy.

Nasza szkoła posiada fantomy, na których uczymy Was udzielania pomocy oraz Defibrylator AED. Jest to urządzenie oddziałującym na mięsień sercowy prądem stałym o odpowiednio dużej energii używane podczas migotania komór serca. Celem defibrylacji jest wytłumienie chaotycznych impulsów elektrycznych, które przepływają przez serce i umożliwienie mu powrotu do normalnej, regularnej pracy.

Poza tym otrzymacie:
- Podręcznik
- Certyfikat

Całe szkolenie jest prowadzone metodami aktywnymi, przy wykorzystaniu nowoczesnych form nauczania - prezentacje multimedialne, filmy dydaktyczne, pokazy oraz praktyczne ćwiczenia udzielania pierwszej pomocy.

Kurs prowadzi:

Marcin Sadowski
Trener Instruktorów Pierwszej Pomocy EFR #640279


Cena: 369 PLN

Zapisy: 510 919 826

Aby na bieżąco być informowanym o naszej ofercie zapisz się na newsletter