Egipt - Dahab :: Zakończenie kursu OWD ::Dahab 04-11.04.2020

Zapraszamy do Egiptu na zakończenie kursu OWD, AOWD lub nurkowania rekreacyjne

Zapraszamy na nurkowanie do złotego Dahabu, miasteczka, które zachowało swój egzotyczny charakter. Piaszczyste wybrzeże zatoki porośnięte jest powyginanymi palmami, których kontur widać na tle żółto-czerwonych gór. Pomiędzy palmami znajdują się niskie, białe budynki hotelików i barwne sklepiki. Po całym dniu nurkowania zrelaksujecie się w jednej z arabskich restauracji, których na plaży jest całe mnóstwo.

Nurkowanie w Dahabie to przede wszystkim nurkowanie z brzegu. Odnajdziecie tu niezwykle atrakcyjne podwodne kaniony i przepaście w koralowych platformach (Canyon i Blue Hole). Można spotkać tu większe ryby, takie jak barakudy, a nawet rekiny, ogromne żółwie, a także lasy gorgonii z setkami wachlarzy.

Rafy Ras Abu Gallum czy Gabr El Bint niedostępne są dla samochodów, z Dahabu organizuje się do nich wyprawy łodzią lub na wielbłądach.

Noclegi planujemy w hotelu Planet Oasis, opis hotelu znajdziesz na dole strony. Nurkujemy z polską bazą nurkową w Dahabie - Planet Divers. Każdy nurek otrzymuje pakiet 5 dni nurkowych po 2 nury dziennie z brzegu (butla, balast, przewodnik).

Przelot: z  Warszawy.

 

PROGRAM WYJAZDU*
 1 DZIEŃ

11.04.2020: Wylot z Polski, przylot do Sharm el Sheikh . Transfer do hotelu, zakwaterowanie.

 2 DZIEŃ  

12.04.2020: Wczesnym rankiem śniadanie w hotelu i zbiórka przed główną bramą hotelu na transfer do bazy. Pierwszy dzień: check-in w bazie. 

 3 -6 DZIEŃ 

13.04 - 16.04.2020: Śniadania, transfer na nurkowanie i korzystamy ze słońca, wody i świętego spokoju do bólu!

 7 DZIEŃ

17.04.2020: CZAS WOLNY. Dzień wolny możemy poświęcić na dodatkowe atrakcje.

 8 DZIEŃ 18.04.2020: Wykwaterowanie z hotelu o wskazanej przez rezydenta godzinie. Powrót do Polski.

HOTEL PLANET OASIS

Stylowy dwupiętrowy hotel z basenem, znajduje się tuż przy plaży w samym centrum Dahab. Wspólnie z wykańczanymi pokojami w nowej części hotelu wytworzył się mały przyjemny resort z dużym ogrodem. W starszej części został wykonany remont większości pokoi i łazienek. Baza nurkowa Planet Divers znajduje się tuż przy hotelu.

Cena za osobę w pokoju dwuosobowym:
Pokój Budget          3302 PLN
Pokój Standardowy 3444 PLN
Pokój Deluxe          3680 PLN

 

Cena zawiera: przelot charterowy, 7 noclegów w pokojach dwuosobowych, śniadania, transfery lotniskowe, pakiet 10 nurkowań z brzegu (butle 12L z powietrzem lub Nitrox 32 / 28, pas i balast, przewodnika, transport z/do hotelu w Dahab i na miejsce nurkowe), ubezpieczenie KL 30 000euro/NNW 4000euro z amataroskimi sportami, Turystyczny Fundusz Gwarancyjny, opieke polskiego instruktora nurkowania przy grupie min. 9 uczestników.

 

Cena nie zawiera: wizy egipskiej 25 USD, bilet wstępu do Blue Hole 8 euro, Bilet wstępne na miejsca nurkowe South (Caves, Um Sid i inne) 1 euro, wypożyczenia sprzętu nurkowego, wyżywienia innego niż wymienione, dodatkowe ubezpieczenie nurkowe 8 euro.

Aby na bieżąco być informowanym o naszej ofercie zapisz się na newsletter